BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Läsljusstake 14545494
nr 1454 5494
Läsljusstake
så kallad Bouilottemodell, 1800-tal. Höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:06:45
2.200 kr
2.600 kr
5.000 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)